خسارات سنگین هفت تریلیون دلاری استکبار در جنگ های ترکیبی از افتخارات


تهران-ایرنا- در بیانیه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی آمده است: استکبار عبری – غربی – عربی با تحمل خسارات سنگین هفت تریلیون دلاری در زمینه‌های جنگ های ترکیبی، اقرار به شکست کرده‌اند و این یکی از افتخارات صعود چهل ساله است.


جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی به مناسبت میلاد حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده  است: ماهِ منیر بنی هاشم؛ در خانه امیر مومنان استهلال شد و با تربیت ابوتراب و ام البنیین در سپهر ولایت، بدر کامل گردید تا گزاره های امام شناسی، ولایت پذیری، بصیرت، علمداری، وفاداری و ادب را به منشور خورشید بی بدیل ثارالله، ضمیمه کند.  اینک تا همیشه عاشورای زمان و همه جغرافیای کربلا های دین و آزادگی؛ نام عباس ابن علی، بر تارک نقش آفرینان راهبرد پیروزی خون بر شمشیر می درخشد.
همان عواملی که عاشورا را رقم زد؛ طی قرون متمادی، خواص بی بصیرت با افراط و تفریط در دین ورزی و با میراث شوم اموی، خاندان عصمت و طهارت و حکمت را در غل و زنجیر کشیدند و ساحت انسان استعلا یافته را فروکاسته و مسخ نمودند.تا اینکه از بلاد سلمان روح الله با معارف عاشورائی؛ نهضت حسینی دیگری را با فریاد: “ای علما به داد اسلام برسید” بنا نهاد.


این بیانیه می‌افزاید: گوئی دوباره ثارالله رجعت کرد و پژواک یا لثارات الحسین با شعار روح منی خمینی در هم آمیخت و مردان مرد را از هزاره تاریخ فرا خواند. در آوردگاه روزگار ما؛ شیطان بزرگ با همدستی استکبار شرق و غرب با تابلوی صدام بعثی برای رویاروئی با نهضت حسینیِ خمینی کبیر به میدان آمد و با تحمیل جنگ و ترور و کودتا؛ در خونین شهرها فرزندان خمینی را به مسلخ شهادت و جانبازی برد، ولی در مقابلِ مکتب عاشورا و انتظار و جوهره فرهنگ جانبازی به زانو در آمد و ننگ شکست را پذیرفت. اینک؛ پاشنه ی آشیل ساخت جامعه ولائی برای عبور از فتنه های مُرَکَّبِ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی به تبیین مهندسی فرهنگ ایثار و جانبازی نیاز دارد.


«جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بر این باور است که جانبازان دفاع مقدس و مدافع حرم باید رجزهای ساقی عطشان کربلا را برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی که از اوجب واجبات است، فریاد زنند. واقعه کف العباس در علقمه و فاجعه کف القاسم در بغداد؛ پشت حسین ابن علی و دل سید علی را شکست. لذا؛ برای آرام آن باید گزاره انتقام را  با هر تکبیر مهدی فاطمه، هزار بار تکرار کنیم و وقت است از انفعال و موضع دفاع از خرمشهر خارج شویم و همدیگر را با مرصاد بی امان، پوشش دهیم و با مال و جان و فرزندانمان به میدان بیائیم.
وصیت می کنیم که فرزندانمان هرگز گِرد عَلَمی جز پرچم ولایت حلقه نزنند و جای عمار و مالک را برای حضرتش پر کنند، تا از دعای والدین خود بهره مند باشند.»


در این بیانیه آمده است: جانبازان و تمامی فرزندان انقلابی امام بر این باورند؛ دستگاه های محاسباتی لیبرالیزم؛ با اصالت دادن به، اومانیسم ، سود و لذت، عناصر اساسی و تاثیرگذار ایثار و جانبازی را نادیده گرفته است. جانبازی در اسلام ولائی امامین انقلاب؛ نه تنها مجاهده با دست و پا و چشم، بلکه جهاد با مال و دارائی و حضور در عرصه های اقتصادی و تلاش و کار، واجب دانسته شده است. اسلام کار، تعاون، انفاق و مواسات بر اساس بِر و تقوا و احسان؛ اکسیر گمشده در ساحت فردی و اجتماعی و حاکمیتی جهان امروز برای برپائی قسط و عدل است. 
نظریه مصرف زدگی،  رفاه طلبی و اشرافیت برای بیشینه کردن سود و لذت موجب اختلال در بازار و گسست های اجتماعی می شود و در قرآن کریم و اسلام ناب خمینی مطرود است.  
فرهنگ جانبازی که ترجمان صبر در نعمت است؛ از قیام پابرهنگان در وال استریت و جنبش زرد علیه زرسالاران جلوگیری می کند. 


این بیانیه تاکید کرده است: زراندوزی، سفته بازی، قمار و ربا خواری از عناصر جعلی و از جنود جهل و شیطان است و جلوه های جانبازی با تبلور صبر در معصیت، طغیان های نفس اماره را مهار می‌کند. ناتوی فرهنگی با سامری هالیود؛ جهالت و برده داری را با هرزگی جنسی به نام آزادی و تمدن، مدرنیزه نموده و خسارات زیادی به مردم دنیا تحمیل کرده است که نسخه شفابخش آن بجز اتکا به مکارم اخلاق پیامبر اکرم و سیره اهل بیت علیهم السلام نیست. 


«پاکدستی و جلوگیری از آلودگی و مفاسد اقتصادی و اجتماعی در حکمروائی دینی برخلاف باور غربی با دوربین های مدار بسته و هوشمندسازیِ در و دیوار و زوایای اجتماعی زندگی خصوصی مردم ممکن نیست و نتیجه چنین روشی در دنیا نشان داده است که با پلیس نمی توان ابلیس و تدلیس را دستگیر کرد، چرا که مافیاهای اقتصادی و سیاسی و امنیتی، از نقاط کور در ساختارهای قدرت نفوذ کرده و نظام مند عمل می کنند. جنود جهل در قالب عقول مادیگرا با آزمون و خطا و به نام علم و فناوری؛ هزینه های هنگفتی را بر بشریت تحمیل کرده و با نعل وارونه و تلبیس دچار توهم پایان تاریخ شده است و سازمان های دست نشانده و به ظاهر مدافع حقوق بشر  نیز قادر به اصلاح و تغییر وضع موجود نیستند.»


در این بیانیه آمده است: استکبار عبری – غربی – عربی با تحمل خسارات سنگین هفت تریلیون دلاری در زمینه‌های جنگ های ترکیبی، سخت و نرم و رنگین اقرار به شکست کرده‌اند تا جائیکه پهبادهای فوق پیشرفته و رادار گریز آنها در مصاف قدرتمندانه جبهه مقاومت، زمین‌گیر و منهدم می شوند.  ناوها و نفتکش های عظیم و حتی پایگاه عین الاسد امریکا از موشک های بالستیک و نقطه زن نسل شهید تهرانی مقدم در امان نیست و این یکی از افتخارات صعود چهل ساله است. فراخوان ما به ملت های مظلوم و مستضعف جهان در این برهه خطیر از تاریخ؛ روی آوردن به منویات دین فردی و اجتماعی و جهانی اسلام و مکارم اخلاق پیامبر اعظم و خاندان مطهر اوست تا زمینه برای ظهور مصلح جهانی فراهم آید.


در این بیانیه تاکید شده است: ما جانبازان، ضمن تبریک ایام الله بسیار نورانی شعبان المعظم و روز میلاد،  بزرگ – جانباز با بصیرت کربلا به ملت شریف ایران و جانبازان همه جغرافیای اسلام اعلام می داریم؛ با هشیاری، باورمندانه اوراق زرین منظومه های حکیمانه امامین انقلاب را در ضمیر و عمل انقلابی مان پایبندیم و برای اقدام و عمل در ساحت های جهاد تبیین، مقاومت، بازدارندگی، پیشرفت و پیش روی، تا مرز استقرار دولت کریمه صاحب عصر عجل الله در خط مقدم نبردیم.