کانون های ارزیابی و رشد رده های مختلف ارتش عملیاتی می شود


تهران-ایرنا- فرمانده کل ارتش از عملیاتی شدن کانون‌های ارزیابی و رشد همه رده‌های ارتش در سال جاری خبر داد و گفت: با بهره‌گیری از این کانون علاوه‌ بر شناسایی کارکنان نخبه، نسبت به تقویت نقاط قوت و مرتفع ساختن نقاط ضعف اقدام خواهد شد.


به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، نشست صمیمانه و هم اندیشی امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با مشاوران جوان متشکل از دانشجویان دانشگاه‌های افسری امام علی(ع)، خاتم الانبیا(ص)، شهید ستاری، فارابی، علوم پزشکی و هنر آموزان مراکز آموزش درجه‌داری شهید خضرایی نیروی هوایی، حضرت علی اکبر(ع) نیروی پدافند هوایی اراک به میزبانی مرکز آموزش حضرت جوادالائمه(ع) نیروی زمینی ارتش برگزار شد.


 همچنین دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر و هنرآموزان مرکز آموزش درجه داری نیروی دریایی در رشت به صورت دورسخنی در این نشست حضور داشتند.


 مشاوران جوان، دیدگاه‌های و پیشنهادهای خود را در حوزه‌های مختلف به صورت مستقیم با فرمانده کل ارتش مطرح کردند .


در این نشست صمیمی دانشجویان، انتشار و انعکاس اقدامات راهبردی و اقتدارآفرین ارتش برای مردم با رفع مانع طبقه بندی و محرمانگی اقدامات، تمرکز بیشتر بر انتقال تجارب ارزشمند پیشکسوتان به جوانان، پرداختن عمیق‌تر به شهدای ارتش به‌ویژه اسطوره‌های دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و همچنین استمرار این جلسات را از فرمانده کل ارتش درخواست کردند.


در ادامه امیر سرلشکر موسوی ضمن تبیین اهداف و راهبردهای ارتش در حوزه‌های گوناگون، با ابراز خرسندی از حضور در جمع مشاوران جوان بر لزوم افزایش بهره‌وری کارکنان تأکید کرد و گفت: افسران، درجه‌داران و کارمندان در مشاغل و رده‌های مختلف خود بایستی به نحو شایسته‌ای ایفای نقش کنند و به سهم خود موجبات اعتلای سازمان را فراهم کنند.


وی از عملیاتی شدن کانون‌های ارزیابی و رشد در همه رده‌های ارتش طی سال جاری خبر داد و تصریح کرد: فراهم شدن زیرساخت این کانون‌ها، حاصل ۳ سال پیگیری مستمر قسمت‌های مختلف بوده و با بهره‌گیری از این کانون علاوه‌ بر شناسایی کارکنان نخبه، نسبت به تقویت نقاط قوت و مرتفع ساختن نقاط ضعف اقدام خواهد شد.


فرمانده کل ارتش افزود: کانون ارزیابی ارتش با وجود اینکه کانونی نوپا و جوان است، از بهترین و معتبرترین کانون‌های کشوری، شناخته شده است .


امیر سرلشکر موسوی در خاتمه، دستورات لازم را برای پیگیری درخواست‌های دانشجویان و هنرآموزان و بررسی راهکارهای اجرایی پیشنهادها و درخواست‌های مطروحه صادر کرد.