پیش ثبت نام ۱۱۱ نفر برای مجلس از فارس


ایسنا/فارس رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: در اولین روز از مهلت پیش‌ثبت‌نام، ۱۱۱ متقاضی از فارس برای داوطلبی انتخابات مجلس دوازدهم ثبت‌نام کردند.


اسماعیل قزل سفلی گفت: تا پایان ساعت تعیین شده در روز دوشنبه ۱۶ مردادماه به عنوان روز اول انجام پیش ثبت نام از متقاضیان داوطلبی مجلس شورای اسلامی در استان فارس ۱۱۱ نفر در سامانه وزارت کشور نام‌نویسی کرده‌اند.


به گزارش ایسنا به نقل از استانداری فارس، قزل سفلی گفت: از این تعداد ۹۷ نفر مرد و ۱۴ نفر زن هستند و حوزه انتخابیه شیراز و زرقان با ثبت نام ۳۹ نفر بیشترین تعداد پیش ثبت نام را در میان ۱۵ حوزه انتخابیه استان فارس در روز اول داشته است.


قزل سفلی همچنین تاکید کرد: متقاضیانی که ثبت نام اولیه خود را به پایان رسانده اند منتظر دریافت کد رهگیری پس از بررسی مدارک باشند.


او یاد آور شد: کد رهگیری پس از آن صادر خواهد شد که دستگاه های ۶ گانه بررسی کننده، مدارک ارائه شده را مورد تایید قرار دهند.


قزل سفلی افزود: آمار متقاضیان داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت روزانه پس از ساعت ۱۸، توسط وزارت کشور گردآوری می‌شود و به تفکیک شهر، جنسیت و سایر موارد در دسترس استان ها قرار می گیرد که به اطلاع مردم شریف خواهد رسید.


رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: پیش ثبت نام از متقاضیان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح شانزده مرداد آغاز شد و داوطلبان می توانند برای ثبت نام به سامانه ای که وزارت کشور به نشانی https://keshvar.moi.ir که به همین منظور طراحی شده است، مراجعه و مدارک درخواستی را بارگذاری کنند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن