فرمانده کل ارتش بدون خواست ایران هیچ کاری در منطقه شدنی نیست


مشهد-ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به اذعان دشمنان، بدون خواست و اراده ایران در منطقه، هیچ کاری شدنی نیست و این دستاورد با تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح بدست آمده است.


به گزارش ایرنا از روز پنجشنبه روابط عمومی قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، در جمع فرماندهان و مسوولان یگان‌های این نیرو در شمال شرق افزود: قبل از انقلاب، حاکمان، نوکر و ذلیل قدرت‌های استعماری بودند و اجازه هیچ کاری را بدون دستور ابرقدرت‌ها نداشتند و  سفرای کشورهای غربی برای شاه ایران تعیین تکلیف می‌کردند،‌ ولی امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سرنوشت‌مان را خودمان تعیین می‌کنیم.


وی اظهار داشت: ایثار جان برای امنیت و آسایش هموطنان در ارتش یک فرهنگ سازمانی و عشق به ولایت و رهبری و خدمت به مردم در دل و جان کارکنان شریف ارتش نهادینه شده است.


فرمانده کل ارتش گفت: نقطه عطف بیانیه گام دوم انقلاب، آمادگی برای ظهور حضرت صاحب‌الزمان(عج) است و باید با افزایش بیش از پیش ایمان، دانش و روحیه، این آمادگی را کسب کنیم.


امیر سرلشکر  موسوی با تاکید بر اینکه ملت شریف ایران همواره قدردان این نظام مقدس هستند، افزود: ایثار جان، برای امنیت و آسایش هموطنان در ارتش یک فرهنگ سازمانی شده و عشق به ولایت و رهبری و خدمت به مردم در دل و جان کارکنان شریف ارتش نهادینه شده است. این مهم را جهانیان و ملت عزیز ایران اسلامی  در سانحه هوایی اخیر در عمل دیدند.


وی با اشاره به طرح‌های مردمیاری ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در امدادرسانی و مردم یاری در بلایا و بحران‌ها  همواره پیشقدم بوده است، به‌طوری که مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا بارها از طرح‌های مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی ارتش ابراز خرسندی فرموده‌اند.