طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی دکوراسیون منزل برای بازسازی کار آسانی نیست، باید آن را به دست افراد متخصص و کارشناس بسپارید و سلیقه و هدف خود را با آنها به اشتراک بگذارید تا یک طراحی داخلی خوب و منحصر به فرد برای شما انجام دهند. یا اگر پتانسیل خلاقیت و طراحی را در خودتان می بینید بهتر است حتما نمونه های مختلف طراحی داخلی دکوراسیون منزل را مشاهده کنید تا با دیدن طرح های مختلف ذهن شما برای ایده دادن آماده شود و خلاقیت بیشتری داشته باشد.

البته همیشه طراحی داخلی شامل چیدمان وسایل و مبلمان نیست، بلکه شامل قسمت های مهم تری از جمله انتخاب کفپوش، انتخاب نوع سقف، طرح دیوار ها و حتی دقت در انتخاب و خرید وسایلی که در خانه و قسمتهای مختلف قرار می گیرد می توانند زیر مجموعه های طراحی داخلی دکوراسیون باشد؛ زیرا هر چقدر هم که شما در چیدمان وسایل ماهر باشید اگر وسایلی که برای خانه خریداری کرده اید به درستی و متناسب و هماهنگ با هم نباشند، نتیجه کار چیزی که مطلوب شما باشد نخواهد بود.

پس برای داشتن طراحی داخلی زیبا باید هم سبک مورد نظر در اول کار مشخص باشد تا بتوانید وسایل را متناسب و هماهنگ با هم خریداری کنید و هم آنها را با اصول و قاعده و قوانین فنگ شویی در منزل خود بچینید تا ظاهر زیبایی که می خواستید را برای شما به ارمغان بیاورد.

داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی منزل کار راحت و آسوده ای نیست زیرا این خانه های لاکچری دارای متراژ بالایی هستند و باید با دقت و خلاقیت بالایی طراحی و دیزاین شوند و تمامی آیتم‌هایی که در یک طراحی لوکس و لاکچری رعایت می شوند، رعایت شود و دیزاین شیک و لاکچری اجرایی شود.

دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ به سبک کلاسیک، سلطنتی یا مدرن دیگر جایی برای استفاده از رنگ‌های مختلف نیست بلکه باید در طیف رنگی مشکی، سفید، استخوانی، بژ، قهوه ای و طلایی به دنبال بهترین و مناسب ترین رنگ‌ها بود. از قدیم الایام با دیدن رنگ طلایی ناخوداگاه حس لوکس و لاکچری بودن به انسان منتقل میشد که امروزه نیز همین طور است و بدون شک در دکوراسیون داخلی خانه‌های لاکچری و شیک نیز دیده می شوند.

معماری و معماری داخلی دکوراسیون منزل برترینها و لاکچری بدون هیچ گونه رنگ و مبلمانی با استفاده از جزییات نیز شناخته می شود. این مدل خانه‌ها با استفاده از گچبری‌های خاصی طراحی و دیزاین شده هستند و دارای متراژ بالایی می باشند.

طراحی دکوراسیون لاکچری

پس یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دکوراسیون خانه‌های لاکچری و لوکس داشتن گچ بری در سقف و ستون ها است، دارای انواع پتینه کار با استفاده از ورق طلا هستند و در برخی از خانه های مدرن نیز دارای ابزارکاری‌های لوکس و شیکی نیز هستند که این خانه‌ها را از دیگر خانه‌ها متمایز کرده اند.

ویژگی بعدی استفاده از مبلمان، پرده، فرش، اکسسوری و انواع وسایل لوکس دیگر است. از آنجایی که فضا بسیار بزرگ است پس هماهنگ کردن این عناصر در کنار یک دیگر نیز کار آسانی نیست بهتر است از یک معمار داخلی برای دیزاین دکوراسیون داخلی شیک و لاکچری کمک گرفت.

 

یکی دیگر از مواردی که باید در دکوراسیون شیک منزل ایرانی اجرایی کرد استفاده از مصالح لوکس و لاکچری است که باید به صورت کاملا حرفه ای و در نهایت تمیزی اجرا شود. از جمله مصالح لاکچری و لوکس میتوان به سنگ مرمر و مصالح براقی مانند سرامیک و کاشی با ابعاد بزرگ و طرح‌های لاکچری اشاره کرد.

پس برای اجرای معماری داخلی لاکچری و شیک از بهترین و شیک ترین مصالح لوکس دنیا استفاده کنید.

یکی از المان‌هایی که در اکثر دکوراسیون داخلی منزل ایرانی لوکس و لاکچری استفاده می شود استفاده از پنجره‌های بزرگ و قدی است که باعث میشود نور زیادی وارد دکوراسیون داخلی خانه شود و فضایی دلباز و لوکس را ایجاد کند. پس اگر تصمیم به طراحی دکوراسیونی لاکچری دارید از پنجره‌های بزرگ و قدی استفاده کنید.

 

اگر به فکر داشتن منزلی با طراحی لاکچری و زیبا هستید

برای دریافت مشاوره میتوانید با تیم مهندس علیرضا جبلی در ارتباط باشید

02144965774