سفارت ایران در برونئی بانی اهدا اقلام بهداشتی و کالای ضروری به


تهران – ایرنا – سفارت جمهوری اسلامی ایران در برونئی دارالسلام با ابتکاری دیگر بانی اهدا اقلام بهداشتی و کالای ضروری به جامعه معلولان این کشور شد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سفارت جمهوری اسلامی ایران در برونئی، با ابتکار عمل سفارت جمهوری اسلامی ایران در برونئی دارالسلام و گرامیداشت ۲۸ سال روابط دیپلماتیک ایران و برونئی دارالسلام مراسم اهدای کمک‌های خیریه به جامعه معلولان آن کشور با حضور مقام های محلی در سفارت ایران برگزار شد.

در این مراسم با همکاری شرکت های تجاری و اقتصادی فعال در برونئی دارالسلام شامل شرکت کرانچی کریسپی، پرشین گالری، جامعه ایرانیان مقیم برونئی دارالسلام، مارکتینگ سوپرواتر، شرکت های بریوانز، کمپانی مبلمان سی جی ام ام، اینترپرایز کی جی بی، شرکت تجاری جاده ابریشم به ۳۲ خانواده دارای فرزند معلول و نیازمند تحت پوشش وزرات فرهنگ، جوانان و ورزش برونئی دارالسلام بسته های اقلام اساسی، لوازم بهداشتی و ویلچر اهدا شد.

حمیرا ریگی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی ضمن برشمردن رتبه های جهانی ایران در حوزه تولید علم و تکنولوژی و سایر حوزه ها، گفت: همکاری تمامی حمایت کنندگان در این اقدام انسان دوستانه و خداپسندانه، بسیار قابل تقدیر است دعا می کنم خیر و ثواب این کار نیکو به مردم کشورم و مردم برونئی برسد و از آنان مقابل تمام بلایا و ویروس منحوس کرونا محافظت کند.

همچنین کلیه میهمانان با مراجعه به خانه‌های این معلولان و اهدا اقلام از نزدیک جویای حال آن ها شدند و این اقدام سفارت مورد استقبال مقام ها و مردم محل قرار گرفت.