درویش قبل از شهرآورد تاکید داشتیم مهدی سیدعلی داور نباشد


تهران- ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از شهرآورد تاکید داشتیم با توجه به برخی روابط “مهدی سیدعلی”، او داور دربی نباشد و دبیرکل فدراسیون فوتبال هم این موضوع را قبول کرد اما تغییر داور انجام نشد.


به گزارش ایرنا، رضا درویش جمعه شب با حضور در یک برنامه تلویزیونی در مورد بلیت فروشی شهرآورد ۹۸ اظهار داشت: با توجه به هزینه‌ها تمام این پول به پرسپولیس نمی‌رسد و درصد بسیاری از آن به سایر عوامل اختصاص می‌یابد. شاید ۵۰ و ۶۰ درصد پرسپولیس برسد. از طرفی با توجه به اینکه فضای کمی برای بلیت فروشی وجود داشت تصمیم گرفتیم مبالغی بگذاریم تا باشگاه از این طریق کسب درآمد کند.


وی افزود: زمانی می‌توانید بیش از ۶۰ هزار بلیت بفروشید و متناسب با آن قیمت تعیین می‌کنید اما زمانی که قرار است ۲۰ هزار بلیت بفروشید باید هزینه‌های مرتبط را هم در نظر گرفت. شما اگر بازی را رایگان هم می‌کردید باید هزینه‌ها پرداخت می‌شد.


وی در مورد قضاوت سید مهدی سیدعلی در شهرآورد افزود: در فوتبال هیچگاه نتیجه بر اساس عدالت رقم‌ نمی‌خورد بلکه بر اساس استفاده از فرصت ها تیم‌ها نتیجه می‌گیرند. بارها ما روی این موضوع تاکید داشتیم که نتیجه در مستطیل سبز رقم بخورد اما شواهد نشان می‌دهد که اینگونه نیست. شاهد این اتفاق هم صحنه های مسابقه است.


درویش تاکید کرد: ۴ روز قبل از انتخاب مهدی سید علی رسماً به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نامه نوشتیم که اگر امکانش وجود دارد او را برای این مسابقه انتخاب نکنیم چرا که در این انتخاب شائبه هایی وجود دارد. برای مثال در بازی برابر نفت مسجدسلیمان او قرار بود داور ما باشد اما به خاطر مطلبی که برای خداداد افشاریان در فضای مجازی منتشر کرد او را از قضاوت آن مسابقه کنار گذاشتند.چطور ممکن است او را برای آن دیدار کنار می‌گذارند اما بازی ما را داوری می‌کنند. از طرفی به خاطر برخی روابط گفتیم که در دربی داور نباشد. 


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: حدیث وجود دارد که از قرار گرفتن در اتهام اجتناب کنید. من وقتی علت را برای حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال توضیح دادم  او گفت که این دلیل قانع کننده است و این صحبت را انتقال می‌دهد. آن شب ساعت ۰۰:۵۳ دقیقه بامداد به من گفت که همین الان صحبت‌ها را منتقل می‌کند. وقتی که چنین حرف و حدیث‌های به وجود می آید روی عملکرد بازیکنان نیز تاثیر دارد.


وی تاکید کرد: در حالی که هواداران پس از نزدیک به دو سال قرار بود به ورزشگاه بیایند می‌شد فضا را طوری مدیریت کرد که همه با آرامش روحی بازی را تماشا می‌کنند. این موضوع نشانگر آن است که درخواست های ما مورد قبول واقع نمی‌شود.


درویش در مورد این که همین اتفاق ها در مورد داور بازی رفت هم وجود داشت گفت: تنها ۶ روز قبل از شهرآورد ما با نفت‌مسجدسلیمان بازی داشتیم و قرار بود آور باشد اما به خاطر برخوردی که بین او و کمیته داوران بود او را از داوری منع کردند.


وی افزود: در نیمه نخست ابتدا حدود دقیقه ۳۰  یک توپ به دست مدافع استقلال برخورد کرد اما خطا صورت نگرفت. در یکی دو صحنه دیگر هم داور خطا اعلام نکرد. خطایی زمانی که برای تیم حریف بود داور به بازیکن ما اخطار می‌داد اما برای حریف داور گذشت کرد. از همه مهمتر زمانی که بازیکن ما زمین می‌خورد بازیکن تعویضی کنار خط ایستاده تا به زمین بیاید.


درویش ادامه داد: من چندین بار صحنه گل حریف را دیدم. بازیکن ما زمین خورده و برانکارد هنوز در زمین است. بازیکن تعویضی ما هم کنار خط ایستاده است. کمال کامیابی‌نیا به کنار خط می‌آید تا بازوبند را به سید جلال تحویل دهد. یحیی گل‌محمدی هم کنار خط مدام می‌گوید چرا تعویض انجام نمی‌شود.تابلو روشن هم بود اما بازی به گردش نیافتاده بود. معمولا زمانی که بازیکن مصدوم می‌شود و روی برانکارد است اولین جایی که نظر داور را جلب می‌کند خط تعویض است.


درویش در پاسخ به این پرسش که چگونه می‌توان برخی رفتارهای مربیان در فوتبال ایران را حذف کرد، اظهار داشت: این موضوع دو جنبه دارد، ابتدا اینکه چرا مربی را به جایی می‌کشانیم تا فردی آرام مثل یحیی گل‌محمدی که بین مربیان به ساکت و صبور بودن معروف است چنین کاری انجام بدهد. او برای گرفتن حقش و اینکه می‌داند با شکایت کردن به کمیته انضباطی و اخلاق به جایی نمی‌رسیم مجبور به چنین حرکاتی می‌شود. اگر از یک روانشناس بپرسید متوجه می‌شوید گاهی اوقات آدم را به جایی می‌رسانند که چنین حرکاتی انجام بدهد. اگر همین الان با گل‌محمدی صحبت کنید می‌گوید در حالتی متعارف نباید این کار را انجام می‌دادم. 


وی افزود: از دربی قبل باشگاه پرسپولیس شکایتی به کمیته انضباطی ارائه کرده که به من هم ارتباطی ندارد و مربوط به دوره قبل از حضور من است. چند روز قبل نامه‌ای از کمیته انضباطی فدراسیون به باشگاه پرسپولیس رسید، شکایت ما برای قبل از این نامه است. دو ماه بعد از شکایت پرسپولیس تیم حریف از مصاحبه یا چیزی شکایت کرده و اعضای تشکیلات ما مثل مدیر روابط عمومی و مسئول ارتباطات ما احضار می‌شوند اما نامه‌ای که دو ماه قبل از شکایت استقلال داده بودیم  هنوز موعد رسیدگی‌اش نرسیده است.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: وقتی این مسائل شائبه‌ برانگیز ایجاد می‌شود ناخودآگاه برای مربی فضا ایجاد می‌کند از سه روز قبل با خودش می گوید حتماً این داور آمده تا سر ما را ببرد.


درویش با اشاره به زودتر برگزار شدن دیدار پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر نسبت به استقلال عنوان کرد:‌ بنا است پس از پایان تعطیلات، لیگ را شروع کنند. 15 فروردین ما بازی داریم. 


مدیرعامل پرسپولیس گفت: یک سؤال دارم اگر بنا است به تیمی استراحت بدهند باید کدام تیم استراحت بیشتری کند. قطعاً تیمی که بازیکن بیشتری در تیم ملی دارد باید استراحتش بیشتر باشد. 


درویش اضافه کرد:هشت بازیکن ما درگیر تیم‌های ملی هستند. پنج بازیکن ایرانی به تیم ملی خودمان دعوت شده‌اند، سه بازیکن ازبکستانی و تاجیکستانی ما هم برای تیم‌های ملی خودشان دعوت شده‌اند. 


وی اضافه کرد: ازبکستانی‌ها به ما نامه زده‌ و گفته‌اند می‌توانید تمیروف را 12 فروردین بازگردانیم. چیزی که بیشتر از همه بازیکن در تیم ملی دارد باید دیر از همه تیم‌ها بازی کند. آنها باید به پرسپولیس بپیوندند و پس از بین رفتن خستگی‌شان و انجام تمرینات در بازی حاضر شوند. این موضوع منطقی است. برای همین هم نامه داده‌ایم. 


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: تیمی به جز پرسپولیس نداریم که بیشتر از یک یا دو بازیکن در تیم ملی داشته باشد. استقلال با چهار ملی‌پوش نصف پرسپولیس بازیکن دارد ما نگفتیم فقط بازیکنان تیم ملی ایران بلکه گفتیم این هشت بازیکن قرار است برای تیم ملی بازی کنند. ضمن اینکه بازیکنان استقلال تاکنون جزو نفرات اصلی تیم ملی نبوده‌اند و بعید است مقابل کره جنوبی و لبنان هم جزو بازیکنان اصلی باشند. طبیعی است در این حالت پرسپولیس برای هماهنگی به وقت بیشتری احتیاج دارد. 


وی تاکید کرد:دست کم یا باید مسابقه ما را در یک روز برگزار می‌کردند یا اگر جانب‌داری نیست دیرتر از آنان بازی می‌کردیم اما دیدار پرسپولیس و هوادار قبل از بازی استقلال است. از یک هفته پیش در این مورد نامه داده‌ایم.


درویش  با اشاره به آخرین وضعیت یحیی گل محمدی پس از اعلام استعفایش،اظهار داشت: یحیی شب گذشته به من پیام داد و با او صحبت کردم. یادمان باشد امثال گل‌محمدی سرمایه ملی این مملکت هستند. نباید کاری کنیم آنها خانه بروند. یحیی به حدی از لحاظ روحی و روانی ناراحت بود که می‌گفت یک تا دو سال از صحنه فوتبال کنار بروم. گفتم این حرف‌ها را رها کن. چند روزی تمرین تعطیل است. تمرین ما تا سوم فروردین تعطیل است و در این مدت با خانواده سرگرم باش. 


وی عنوان کرد: گل محمدی گفت شما لطف دارید اما گفتم تعارف نمی‌کنم. چند نفر مثل گل‌محمدی پیدا می‌شوند. چه قدر سرمایه‌های ملی را خانه نشین کرده‌ایم؟ چرا با این رفتارها کاری کنیم تا یحیی هم خانه نشین شود. ما از او حمایت می کنیم.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درمورد اینکه شایعاتی درخصوص صحبت وی با یکی از این افراد خانه نشین برای جانشینی گل محمدی مطرح شده است، توضیح داد: اصلا چنین چیزی نیست. گل‌محمدی حق ندارد از  پرسپولیس برود. مرتبه قبلی هم که استعفاء کرد گفتم جایی ندارد برود و آدم از خانه اش قهر نمی‌کند. پرسپولیس خانه گل‌محمدی است‌ و شاید خیلی مواقع هم حق دارد. اگر او را به انفجار نمی‌رساندند چنین حرکاتی نمی‌کرد ولی دید شاید برای گرفتن حقش مجرایی وجود ندارد و تنها کاری که می‌تواند انجام بدهد چنین حرکتی از خودش بروز داد. او متعلق به این مملکت و ۴۰ میلیون هوادار است.


درویش درخصوص استوری مربی بدنساز عیسی آل کثیر و انتقاد از رفتار یحیی گل محمدی با این بازیکن، گفت: الان دو تفکر وجود دارد. چند بار با آل کثیر صحبت کردم و احوالش را پرسیدم. می‌گوید پزشکی در شهر خودش سراغ دارد که این پزشک معتقد است عیسی نیازی به جراحی ندارد و روی همین حرف هم تمریناتش را شروع کرده است. پزشکان مورد تایید کادر پزشکی ما که از افراد مشهور تهران هستند اعتقاد دارند آل کثیر نیاز به عمل دارد. گل‌محمدی هم حق می‌گوید. اگر مربی‌ای باشد که فقط نتیجه برای او مهم است می‌گوید از عیسی که خودش گفته خوبم، استفاده می‌کنم و اگر اتفاقی افتاد خودش مقصر است. 


وی افزود: یحیی می‌گوید سلامت عیسی برای من مهم است و پزشکان مطرح می‌گویند باید عمل شود. آل کثیر اکنون با پرسپولیس تمرین می‌کند ولی این دو تفکر وجود دارد. خودش هم می‌گوید پزشک مورد اعتمادم گفته می‌توانم بازی کنم اما گل محمدی اعتقاد دارد اگر آسیب ببیند باید برای همیشه فوتبال را کنار بگذارد. عیسی سال آینده هم با ما قرارداد دارد. نمی‌خواهیم برای حضور در ۲ بازی ما عمر فوتبالی‌اش تمام شود. در این مورد جاه طلب نیستیم.


مدیرعامل پرسپولیس درمورد  آخرین وضعیت شکایت بوژیدار رادوشوویچ از این باشگاه، اظهار داشت: یک نفر به من گفت بر اساس دقایق بازی او گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال است‌. می‌گویند حتی از لیونل مسی قیمتش بیشتر است شاید از لحاظ بدهکاری بیشتر از مسی کارایی داشته باشد. 


درویش درمورد اینکه چگونه این قرارداد بسته شده، گفت: ظاهراً دو سال قبل این قرارداد را بسته‌اند. روزی محسن خلیلی که قبلاً سرپرست تیم بود به من گفت زمان کالدرون این سرمربی گفته است مگر در کشور خودتان یک دروازه بان دوم‌ جوان ندارید که مجبورید با دروازه بان ذخیره دلاری قرارداد ببندید. از طرفی ظاهراً رادو از لحاظ فنی مورد تایید کالدرون هم نبوده و دروازه‌بان دوم دیگری می‌خواسته اما به دلیل قرارداد داشتن وی گفته است بماند. در همان زمان یک سال قرارداد داشت و قرار بود پایان سال هم برود. قراردادش هم خیلی کمتر و حدود ۱۲۰-۱۱۰ هزار دلار بود اما در شرایطی که او را نمی‌خواستند ناگهان قراردادش را در ۳۲ سالگی سه ساله تمدید کردند. قرارداد جدیدش هم از حدود ۲۳۰ هزار دلار شروع می شود و سالانه تصاعدی بالا می رود. این چیزی است که محسن خلیلی به من گفت.


مدیر عامل پرسپولیس در رابطه با دلیل تغییر زمان برگزاری دربی نود و هشتم گفت: ساعت ۱۵:۳۰ زیر نور خورشید تابلوهای تبلیغاتی ما دید خوبی نداشت و کارگزار می‌گفت نمی‌توانیم تبلیغات بگیریم. چهار روز پیگیر این موضوع بودیم. یک مسئول ورزشگاه آزادی نامه داده و گفته بود به دلیل ایراد برق ورزشگاه آزادی این مسابقه را ساعت ۱۵:۳۰ برگزار کنید شورای تأمین هم این ساعت را گفت. گفتیم اگر برق ایراد دارد چگونه استقلال دو روز قبل ساعت ۲۰ بازی کرد. آن شب هم ساعت ۲۰ تابلوها روشن نبود ما هم باید درآمدزایی کنیم. 


وی افزود: کتباً‌ نامه دادم و برای چنین مطلبی به وزیر ورزش متوسل شدم. باید از سجادی تشکر کنم که اجازه نداد حق ما را بخورند. کتبا نامه نوشتم و تعهد دادم که من مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تعهد می‌دهم در صورتی مشکلی برای برق ورزشگاه آزادی ایجاد شود آن را حل کنیم. در نامه‌نگاری انجام شده نوشته شده با توجه به اینکه‌مدیرعامل پرسپولیس مسوولیت وضعیت برق را پذیرفته بازی ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه برگزار می‌شود. از طرفی عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز  هم با توجه به اراداتی که به من داشت گفت هر چیزی درویش تعهده کرده همان را انجام بدهید. 


وی تاجید کرد: شائبه‌ برانگیز نیست که استقلال سه روز قبل بدون قطعی برق ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی بازی کند اما ما نتوانیم دیدار خود را زیر نور انجام بدهیم؟ انسان‌ها دارای روح وعاطفه هستند اما جامدات به حدی احساساتی نشدند که زمان بازی ما قطع شوند و وقتی استقلال بازی دارد وصل بمانند. 


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: وقتی همه این مسائل دست به هم می‌دهند مشکوک می‌شویم که شاید با ما مشکل دارند. اگر با من هم مشکل دارند سر تیمی با ۴۰-۵۰ میلیون هوادار که به نتایج پرسپولیس دل‌خوش هستند چنین بلایی نیاورند یا داوری که شبهه‌برانگیز بود را نمی‌گذاشتند تا در این روز زیبا همه اعضای تیم و هواداران استرس نگیرند. حیف نیست روز به این قشنگی که یکی از بهترین بازی‌های تاریخ دربی انجام شد چنین اتفاقی بیفتد؟


درویش در خصوص اینکه آیا نتیجه دربی عادلانه بود، گفت: به نظر من نتیجه عادلانه نبود. قبل از بازی فکر می‌کردیم پرسپولیس برنده خواهد شد زیرا بازیکنان تمرینات خیلی خوبی را پشت‌سر گذاشته و تیم هم خیلی آماده بود. همه بچه‌ها مصمم بودند برنده از این مسابقه بیرون بیایند. قول می‌دهم اگر اجازه می‌دادند آن تعویض انجام شود و سیدجلال حسینی جای خودش برود از آن منطقه ضربه نمی‌خوردیم. قطعاً در این حالت چنین نتیجه‌ای رقم نمی‌خورد. 


وی در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی اعتقاد داشت در نیم‌فصل خریدهای مدنظرش انجام نشده است، توضیح داد:  طبق صحبتی که با وی داشتم اعلام کرد منظورش ابتدای فصل بوده است و منظورش زمان مدیریت من نبود. در نیم‌فصل هم دو لیست داشت. یک لیست بازیکنان شاخص ۲-۳ تیم خوب بودند که همه آنها با باشگاه‌های خود قرارداد چند داشتند. اگر روزی تمایل به آزادی خود از باشگاه‌شان داشته باشند می‌توانند به پرسپولیس بیایند اما هیچ‌یک در زمان فعلی چنین تمایلی نداشته‌اند. 


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: گل‌محمدی بازیکنان دیگری مثل رامین رضائیان را می‌خواست که خودش هم خیلی علاقه‌مند بود به پرسپولیس بیاید از روزی آمده خیلی تأثیرگذار بوده، بازیکن ازبکستانی هم مدنظر گل‌محمدی و حمید مطهری است.


درویش در خصوص مسائل مطرح شده نسبت به مذاکره باشگاه پرسپولیس با نفراتی مثل مرتضی پورعلی‌گنجی، علیرضا بیرانوند و شجاع خلیل‌زاده توضیح داد: باید فصل تمام شود همه این نفرات با تیم‌های خود قرار دارند و غیر حرفه‌ای است اکنون در این مورد صحبت کنیم. این مسائل بیشتر مربوط به حرف‌های فضای مجازی است. هنوز هیچکس از باشگاه با آنها مذاکره نکرده اما خودشان به پرسپولیس علاقه دارند و پرسپولیسی‌ هستند. علی بیرانوند پس از رفع مشکلات مالی و شکایتش با من صحبت کرد این مشکلات را با ملاطفت حل کردیم قبلاً‌ چندین بار گفتند اما عملیاتی نشد یا اینکه می‌توانیم با صداقت و زبان خوب کار را به چنین جایی نکشانیم. 


وی در مورد شکایت باشگاه پرسپولیس از مهدی سیدعلی و همچنین شکایت او از یحیی گل‌محمدی پاسخ داد: می‌گویند که اشتباه هم جزئی از داوری است. زمانی اشتباهی ناخودآگاه یا خودآگاه از یک نفر سر می‌زند که لطمه‌ای ندارد اما مورد اخیر مثل این می‌ماند که یک قاضی با رأی اشتباه خود یک نفر را اعدام کند حتی اگر این اشتباه ناخودآگاه باشد حق‌الناس بر گردنش است.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: اگر اشتباه داوری حقوق ۴۰ میلیون هوادار را تضییع کند از ناخودآگاه به حق‌الناس تبدیل می‌شود از لحاظ روحی و روانی برای پرسپولیس مشکل ایجاد شده و یحیی گل‌محمدی می‌گوید روز گذشته وقتی بین دو نیمه بازیکنانم به رختکن رفتند نمی‌توانستم آنها را ساکت کنم. آنها می‌گفتند ببیند چه بلایی سر ما آمده است. ظاهراً یکی از اعضای کادر فنی استقلال مقابل چشم داور به سینه مهدی ترابی زده و احتمال داشت او پرت شود. وقتی سیدعلی عکس‌العملی نشان نمی‌دهد آیا این اشتباه هم ناخودآگاه  است؟ نمی‌گویم این مسائل فقط برای ما است.


درویش تصریح کرد:‌ شواهد و قرائن چنین چیزهایی را نشان می‌دهد خیلی باید خوش‌گمان باشیم بگوییم همه این اشتباهات ناخودآگاه است البته بخش حقوقی ما کارهای شکایت از محمد دانشگر، بهزاد غلامپور و سه بازیکن خارجی استقلال را هم انجام می‌دهد. البته آنها هم قبل از شکایت ما در بخش حقوقی خود اطلاعیه‌ای صادر کرده بودند. 


وی در مورد احتمال اضافه شدن محمد محمدی به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او ازپیشکسوتان پرسپولیس و انسانی بسیار با اخلاق، کاربلد، خوب و مؤدب است. سعی داریم از توانایی‌هایش استفاده کنیم اگر جایی باشد از توانایی‌هایش استفاده خواهیم کرد. برای استفاده از محمدی چند مسوولیت را مدنظر داریم. 


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت پرداختی‌ به اعضای تیم  اظهار کرد: در ۶ روز گذشته همه حساب‌های ما را بستند. هیچ راهی برای پرداخت پول به بازیکنان و اعضای کادر فنی نداشتیم. من مدیرعامل با سختی کار و همراهی همه پرسنل باشگاه که باید از آنها تشکر کنم و تا ساعت یک شب پای کار بودند و حتی هنوز حقوق خود را نگرفتند منابع مالی را مهیا کردیم اما هیچ راهی برای پرداخت تیم نداشتیم. هر راهی می‌رفتیم می‌گفتند همه حساب‌ها به دلیل طلب ۱۵۰ هزار دلاری یک فرد که البته حقش هم هست و باید بدهی‌اش را بدهیم بسته شده است.


درویش افزود: کتمان نمی‌کنیم هر کسی که پولی به پرسپولیس قرض داده باید طلبش را بدهیم حتی با این فرد هم مذاکره کرده و چک شخصی‌ام را به او دادم اما مبادی قضایی گفتند با این مدل رضایت حاصل نمی‌شود. نباید رضایت مشروط وجود داشته باشد باید این فرد بگوید یا رضایت می‌دهم یا نمی‌دهم. 


وی تاکید کرد: در این ۶ روز برای پرداخت پول به بازیکنان به سکته رسیدیم. سه بازیکن خارجی داشتیم که بعد از دربی از ایران می‌رفتند باید دلاری به آنها پول می‌دادیم حساب‌ها هم بسته بود و نمی‌توانستیم پول را به حساب دیگری بریزیم. با همکاری ارگان‌های مختلف موفق شدیم پول را از طریق کانالی به حساب بازیکنان بریزیم و ۱۰ درصد دیگر از قرارداد آنها را پرداخت کنیم. این پول روز گذشته به حساب‌شان رفت.


وی گفت: این مشکلات در هیچ جای دنیا وجود ندارد. از روزی که من آمدم دیدید چقدر پنجره باز و بسته شد. چند نفر طلبکار آمدند و یک نفر از ۱۲ سال پیش همچنان طلب دارد. 


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص پولی که قرار است از فروش سهام این باشگاه به حساب سرخ‌پوشان واریز شود، عنوان کرد: ۳۲۵ میلیارد تومان قرار است از این اتفاق به پرسپولیس برسد. بخشی از این پول را باید صرف پرداخت بدهی‌ها کنیم. کارگروه اقتصادی گذاشته‌ایم و مدل من اینگونه است در هر موقعیتی که می‌خواهم نسبت به آن تصمیم‌گیری کنم سعی دارم عوامل مرتبط و مطلع آن موضوع را به کار بگیرم ابایی هم ندارم که بگویم بلند نیستم یا کم می‌دانم. بهترین نفراتی که می‌توانند از لحاظ اقتصادی کمک کنند یاعلی می‌گویم. خدا را شکر آدم پرسپولیسی هم در ایران فراوان است که خدمت‌گذار باشند.


درویش تصریح کرد:‌ در این کارگروه برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا ببینیم با این پول چه کارهایی برای پرسپولیس می‌توان انجام داد تا برای ما آورده داشته باشد. برخی موارد هم حقوقی است که باید کارگروه حقوقی بحث بدهی‌ها را و نوع پرداخت آنها را مشخص کنند. باید ببینید اساس این بدهی‌ها چه بوده و آیا واقعی است یا غیر واقعی. 


وی در  مورد اینکه آیا گل‌محمدی به پرسپولیس بازمی‌گردد، تاکیدکرد: طرفداران ما باید خوشحال باشند و هیچ دغدغه‌ای از لحاظ تیم نداشته باشند. یقیناً یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس بازمی‌گردد زیرا سرمایه بزرگ ملی و باشگاه پرسپولیس است.


درویش گفت: تا روز آخر با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم. هنوز هم امیدواریم در لیگ به قهرمانی برسیم. خدا هم کمک می‌کنند و همه همدل و همراه هستیم تا این اتفاق رخ‌دهد.