ارزان ترین خودروی ایران


داشتن یک ماشین شخصی مزایای زیادی دارد – از کاهش هزینه اجاره وسایل نقلیه عمومی ، آژانس های تلفنی و تاکسی های آنلاین گرفته تا بهبود سطح زندگی. و اجتناب از اجتماعات در چنین شرایطی نیاز به خرید اقساطی خودرو است تا مردم بتوانند در محل کار حاضر شوند و خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش دهند.

از سوی دیگر ، شرایط اقتصادی بسیاری از هموطنان مان اجازه خرید نقدی را نمی دهد ، بنابراین مجبورند تصمیمات کلان مالی را به صورت اقساطی دنبال کنند. از سوی دیگر ، یافتن ارزان ترین خودرو بسیار مهم است تا کارکنان و کارگران ، به دلیل درآمد کم ، با مشارکت زیادی روبرو نشوند و فشار مالی مضاعفی بر خانواده خود تحمیل نکنند. به همین دلیل ، برنامه های فروش اقساطی به ایران خودرو ، سایپا و دیگر شرکت های خودروسازی محلی با استقبال گسترده ای روبرو شده است.

آیا خرید یک خودرو ارزان قیمت منطقی است؟

قبل از معرفی ارزان ترین خودروهای ایرانی در سال 1400 ، بهتر است مقدمه ای انجام شود. این ضرب المثل را نیز شنیده اید: “هیچ ارزانی احمقانه ای وجود ندارد!” این عبارت زمانی استفاده می شود که یک محصول ارزان قیمت دارای معایب زیادی باشد که ارزش آن را کاهش می دهد. اکنون می خواهیم به این سوال بپردازیم که آیا خودرو بخریم ، اگر به ارزان ترین گزینه برویم ، ضرر می کنیم یا نه؟!

خوب ، واقعیت این است که همه چیز قیمت واقعی دارد ، مانند خودرو. یعنی وقتی در طرح های فروش سایپا ، ایران خودرو و سایر کارخانه های تولید خودرو که توسط همان شرکت ها یا مراکز معتبر تحویل خودرو ارائه می شود شرکت می کنید ، قیمت خودرو با توجه به قیمت تجهیزات ، قطعات ، دانش فنی ، انسانی عوامل منابع ، احتمالات و سود معقول تعیین می شود.

اما اگر می خواهید اتومبیل را به صورت اقساطی از برخی شرکت های سودآور خریداری کنید ، باید هزینه ای اضافی برای خودرویی که ارزش واقعی بسیار پایین تری دارد ، بپردازید.

بنابراین ، در چنین شرایطی ، آیا گفته می شود “هیچ ارزانی بی دلیل نیست”؟ قطعا نه!

بنابراین ، بهتر است از ابتدا به موضوع نگاه نکنید ، اما قبل از مشارکت در برنامه های فروش مشارکت به ایران خودرو ، سایپا و سایر شرکت های خودروسازی ارائه شده توسط مراکز معتبر ، با توجه به شرایط یک خودرو با کیفیت ، ارزان ترین خودرو را انتخاب کنید.

یک خودروی ارزان قیمت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

درست است که همه ما با مشکلات کوچک و بزرگ اقتصادی دست و پنجه نرم می کنیم و گزینه های ارزان همیشه انتخاب بهتری برای ما خواهند بود ، اما نباید کیفیت را فدای قیمت کنیم.

به عبارت دیگر ، اگر قرار بود سراغ برخی از خودروهای چینی بی کیفیت برویم ، به جای مشارکت در برنامه های فروش اقساطی به ایران خودرو و دیگر شرکت های خودروسازی محلی ، ما به بهانه ارزان بودن آنها اشتباه مالی بزرگی مرتکب شدیم. زیرا برای تعمیر و رفع عیوب خودرو باید چندین برابر قیمت اولیه خودرو هزینه کنیم و درنهایت به دلیل سایش زودهنگام خودروهای بی کیفیت هم خودرو و هم سرمایه آن را از دست می دهیم.

بنابراین ، بهترین گزینه پیش روی ما خودروهای محلی هستند که در طرح های فروش اقساطی ایران خودرو ، سایپا ، کرمان موتور ، بهمن موتور و دیگر خودروسازان محلی ارائه می شوند.

بهترین خودرو ارزان خودرویی است که از نظر فنی و کیفیت ساخت ، ایمنی ، مصرف سوخت و رفاه در وضعیت خوبی قرار دارد و در محدوده قیمتی مناسبی قرار دارد ، در غیر این صورت خرید آن بی معنی است.

ارزان ترین خودروی ایران در سال 1400.

اگر می خواهیم با کیفیت و قیمت مناسب همکاری کنیم ، باید سراغ محصولات اولین و بزرگترین تولید کننده خودرو در ایران برویم. آره! حدس زدید منظور ما محصولات محبوب شرکت ایران خودرو است. این شرکت همواره از برنامه های تامین ماشین آلات تولیدی خود با نام فروش معوق ایران خودرو استقبال کرده است. در زیر به ارزان ترین خودروهای تولید شده توسط این شرکت می پردازیم:

پژو 405SLX

پژو 405

پژو که در اصل فرانسوی بود ، یکی از محبوب ترین خودروهای ایرانی در تمام دهه هایی است که در ایران سپری شده است. اگر بخواهیم با توجه به مشخصات فنی ، ایمنی ، مصرف سوخت و فضای کابین ، ارزان ترین خودروی ایران را در سال 1400 معرفی کنیم ، قطعاً یکی از گزینه های ما پژو 405 SLX خواهد بود.

با شرکت در طرح فروش معوق ایران خودرو از مراکز خرید معتبر SLX 405 ، شما صاحب خودروی مجهز به موتور TU5 خواهید شد که به دلیل مصرف برق کم ، قدرت زیاد و سایش دیرهنگام مشهور است. بنابراین قیمت این خودرو نه تنها از قدرت فنی یکسانی بهتر از رقبای خود برخوردار است ، بلکه تا مدت ها آنقدر این طرف را در کنار شما نخواهد گذاشت.

پژو 206 تیپ 2

پژو 206

دومین خودروی با کیفیت و ارزان قیمت که می توانید در قالب طرح های معوق فروش ایران خودرو از مراکز معتبر خریداری کنید هنوز از خانواده محبوب پژو است.

پژو