پیام اینستاگرامی روح الله جوکار خطاب به دکتر محمد محمدی

0 98

پیام اینستاگرامی روح الله جوکار خطاب به دکتر محمد محمدی

هو الحق

"موسیقی سکوت صدایی شنیدنی است.."

حضور جناب آقای محمد محمدی به عنوان ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، که با فراست و کیاست چند صباحی "بازار هنر" آمل را از زنگار کسادی زدود بر کمتر کسی پوشیده است.
نیازی که حیطه فرهنگ و هنر به محمدی ها دارد نیازی علنی و کاملا آشکار است تا هنر عصر جدید را به سمت و سوقی معتدل با حفظ اصالت هنر ایرانی بکشاند امّا انگار هستند کسانی که ساده بگوییم، دلشان نمی سوزد.
شکی در این نیست که هنر و سیاست چه در غرب و چه در شرق دیرزمانیست با طنابی گره خوردند و نمایندگانشان هر یک به سمت خود می کشانند اما در این بین انگار طناب هنر پوسیده و زور سیاست بیشتر می چربد و هر چه پیش تر می رویم کاری که از دستمان بر می آید، تغییر در ضرب المثل هایمان است...

"هر که زورش بیش، جایگاهش بیشتر..."

جای تعجبی هم ندارد، دیرزمانی ست مفهوم شایستگی در معرض سوءاستفاده قرار گرفته است، شایستگی و شایسته سالاری که باید به عنوان یک ایدئولوژی تلقی شود، به عنوان یک نوع حکومت مطرح می شود و نگرش های خویشاوند سالاری و حزب سالاری در جامعه، در شهر و در فرهنگ را پیاده می کند و در آن دست اندرکارانی بر پایه قدرت مالی و یا موقعیت اجتماعی و فامیلی برگزیده می شوند تا توانایی..!!

در هر زمینه ای این امر یک فاجعه است چه برسد که بخواهد در حیطه فرهنگی اجرا شود،
اینجاست که می توان فریاد زد

" خط کج گشته هنر , بی هنرها همه خوب و هنرمند شدند..!!"

فراموشمان نمیشود زمانی "دانشگاه هنر" , جشنواره های بین المللی یاس و فجر" ,برپایی جشنواره هایی چون "تی تی" و برپایی کنسرت بزرگترین خوانندگان کشور در آمل برایمان بیشتر شبیه به یک رویا بود و امروز با تلاشهای جنابتان مجوز ساخت "تاتر شهر" در کنار کلان شهرهای ایران به آمل زیبای ما اختصاص داده شد

جناب آقای #محمد_محمدی
فرهنگ و هنر آمل زحمات و تلاش های بی شائبه ی شما را فراموش نخواهد کرد و حامی همیشگی تان در هر زمینه ای خواهد بود.

به امید حضور پررنگ تر شما در اصلاح و آبادانی این شهر

ارادتمند همیشگی شما , عضو کوچک خانواده بزرگ هنرمندان شهر آمل
روح الله جوکار

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.