مراسم تقدیر از افتخار آفرینان ورزش آمل برگزار شد

0 207

اختصاصی آمل امروز/مراسم تقدیر از افتخار آفرینان ورزش آمل، آقایان بهروز عطایی و امیرحسین اسفندیار در آمل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم خسرو ابراهیم زاده نایب رییس شورای شهر ضمن خسته نباشید و خداقوت به این دو چهره ورزشی افزود:ورزش آمل به خود میبالد که مربی ارزشمندی چون بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان را دارد که بازیکنانی همچون امیرحسین اسفندیار را نیز از این شهر پرورش داده است.

وی ادامه داد:امیدوارم با تاسیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل بتوانیم شان قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش شهرستان را حفظ کنیم چراکه این عزیزان لایق بهترینها هستند.

ابراهیم زاده همچنین خاطرنشان کرد:متاسفانه اداره ورزش و جوانان آمل در قبال افتخار آفرینان ورزش آمل کوتاهی میکند و تقدیرهای شایسته از این عزیزان انجام نمیگیرد

همچنین هاشم جمشیدپناه معاون سابق مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز اذعان داشت:بسیار خرسندیم در شهری زندگی میکنیم که ورزشکاران زیادی در حد جهانی و المپیک دارد و این موضوع را به فال نیک میگیریم.
جمشیدپناه تصریح کرد:افتخارآفرینی های این عزیزان باید مورد قدردانی قرار گیرد تا این سرمایه های شهر ناامید نشوند.

در ادامه نیز بهروز عطایی سرمربی تیم ملی صحبتهایی را در این جمع داشت و افزود:من و امثال من احتیاج به هیچ برنامه و تقدیری نداریم اما اداره ورزش آمل در قبال ورزشکاران جوان ما مثل اسفندیار بسیار کوتاهی میکند که این موضوع زیبا نیست.

سرمربی تیم ملی جوانان خاطرنشان کرد:خیلیها در مسابقات مختلف اصرار بر مراسم استقبال برای بنده داشتند که من همواره مخالف بودم چراکه مراسماتی که برای استقبال در آمل انجام میشود درخور شان ورزشکاران نیست،از حضور در برنامه امشب خیلی خوشحالم، خسرو ابراهیم زاده عزیز همواره جزو کسانی است که برای ورزش و شهر آمل دل میسوزاند و من امیدوارم امثال خسرو ابراهیم زاده ها در شهر بیش از پیش داشته باشیم.

در پایان این برنامه نیز امیرحسین اسفندیار یکی از برترین بازیکنان تیم ملی جوانان گفت:خیلی خوشحالم که در این جمع حضور دارم و افتخار میکنم که شاگردی مربی بزرگی چون بهروز عطایی هستم.

این بازیکن آینده دار والیبال ایران افزود:جای دارد از برگزارکنندگان مراسم امشب تشکر ویژه ای داشته باشم که برای ما ارزش قائل شدند و این برنامه را برگزار کردند،امیدوارم نماینده شایسته ای برای ورزش آمل بوده باشم و در ادامه نیز بتوانم برای شهرم نماینده خوبی باشم.

جواد نیک پرور-آمل امروز

 

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.