وحیدی بیش از ۹۹ درصد سواحل شمال کشور آزادسازی شده است


تهران – ایرنا – وزیر کشور با اشاره به سفر روز جمعه رئیس‌جمهور و هیأت دولت به مازندران گفت: تقریباً همه سواحل دولتی استان مازندران به‌جز کمتر از یک درصد آنها آزاد شده و آیت‌الله رئیسی در این سفر از این سواحل آزاد شده بازدید می‌کند.


احمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت ایرنا، اعلام کرد: اجرای دستور رئیس‌جمهور برای آزادسازی سواحل مازندران که در اختیار دستگاه‌های دولتی و حکومتی بوده‌اند با قاطعیت و به‌طور کامل در حال اجراست و تقریباً همه سواحل رفع تصرف شده‌اند.


وی بازدیدهای میدانی، بررسی مهم‌ترین مسائل استان، حضور در جمع فرهیختگان و اقشار مختلف مردم، حضور در جلسات شورای اداری و بررسی مسائل و مشکلاتی که از قبل کارشناسی آن در تهران انجام شده است، از مهم‌ترین برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به مازندران عنوان کرد.


وزیر کشور در پاسخ به سؤالی درباره بازگشایی مرز زمینی عراق برای زائران ایرانی که در پی شیوع بیماری کرونا بسته شده، اظهار داشت: مرز زمینی ایران و عراق باز است اما بحث لغو روادید در مرزهای زمینی مطرح بود که هنوز دولت عراق نتیجه بررسی‌ها و خبری قطعی در این خصوص به ما اعلام نکرده است.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40