نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان:مسئولان در برقراری امنیت سیاسی در کشور موفق عمل کردند

0 31

آمل امروز/نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان در برقراری امنیت سیاسی در کشور موفق عمل کردند و این الگو باید در ابعاد دیگر نیز رعایت شود.

توکل

آیت اله سید رحیم توکل شامگاه جمعه در مراسم اولین شب از شب های لیالی قدر در مصلی جمعه بابل بیان کرد:انتظار داریم مسئولان همچنان که در برقراری امنیت سیاسی موفق عمل کردند در برقراری امنیت اجتماعی و گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نیز موفق عمل کنند که تحقق این امر سعادت را برای ملت ایران به ارمغان می آورد.

وی افزود:در طول تاریخ جبهه حق و باطل در حال نبرد با یکدیگر هستند و انسان مومن باید بنا به مقتضیات زمان شناخت کاملی از جبهه حق و باطل داشته باشد و بتواند در مسیر حق گام بردارد.

وی گفت: اگر موفق نشویم مسیر حق را بیابیم اتفاقات ناگواری همانند به شهادت رساندن امام علی(ع) حادث خواهد شد.

توکل اظهارداشت: خداوند عزت و ذلت را مفت به ملتی ارمغان نمی دهد بلکه حاصل عملکرد یک ملت است که یا در جهان عزیز می شوند و یا خوار و کوچک می گردند که به فرموده قرآن کریم خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خودشان بخواهند.

وی افزود: اگر ملت ایران در منطقه و در جهان دارای یک عزت و اقتدار مثال زدنی است بخاطر زحمات و نثار جان و خون های پاکی است که این ملت پای انقلاب ریختند و خداوند این عزت را به آنان تقدیم کرد و اگر این ملت خودشان این عزت را نخواهند و بصیرت نداشته باشند و بدنبال حق نباشند زمین خواهند خورد بنابراین همه باید هوشیار باشیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: امام علی (ع) می فرماید اگر انسان ها زمانیکه باید رهبری را یاری کنند و یاری نکردند با لگد دشمن از خواب بیدار می شوند و ما نمی خواهیم با لگد دشمن بیدار شویم بلکه علاقمندیم در مسیر حقیقت و رهبری حرکت کنیم و عزتی که هم اکنون در اختیار ماست ادامه داشته باشد.

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.