مسابقات هندبال جام فجر جوانه ها؛ قهرمانی هیات هندبال آمل در مرحله نخست این مسابقات

0 87

اختصاصی آمل امروز/  مسابقات هندبال جام فجر جوانه ها؛ قهرمانی هیات هندبال آمل در مرحله نخست این مسابقات

درپایان مرحله نخست این مسابقات که با حضور ۱۳ تیم به میزبانی هیات هندبال آمل برگزار شد، در مجموع بازیهای برگزار شده، تیم هیات هندبال آمل با درخشش بازیکنان نونهال و باانگیزه خود با نتیجه نزدیک ۱۶ بر ۱۵ قائمشهر را شکست داد وقهرمانی مرحله نخست را از آن خود کرد.
تیم های راد تنکابن وهئیت هندبال بابل هم در رده های سوم وچهارم قرار گرفتند.
مرحله گروهی این مسابقات در چهار گروه برگزار واز هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود کردند.
همچنین در مسابقات هندبال رده سنی نوجوانان مازندران که با حضور چهار تیم روز جمعه در آمل برگزار شد، هیئت هندبا بابل به مقام نخست دست یافت وتیم های راد تنکابن وراش چالوس به ترتیب دوم وسوم شدند.
رییس هیات هندبال مازندران گفت، که هفته گذشته نیز مسابقات هندبال جام جوانه ها دختران مازندران با حضور هشت تیم درچالوس برگزار شد و تیم هیات رستمکلا مقام قهرمانی مرحله نخست را به خود اختصاص داد و تیم های تالار ساسان نوشهر وستاره ونوش نوشهر در رده های دوم وسوم قرار گرفتند.
محمدحسین شکیبافر افزود: نخستین دوره مسابقات هندبال جام جوانه های دختر وپسران مازندران که نخستین بار در کشور برگزار می شود، درچهار مرحله برگزار خواهد شد.
وی گفت که مرحله دوم این مسابقات مهرماه برگزار می شود وپس از آن در اواخر آذر یا دی ماه مرحله سوم برگزار و تکلیف تیم قهرمان نخستین دوره این مسابقات نیز تا پیش از برگزاری مرحله چهارم تا حدودی مشخص خواهد شد.
رییس هیات هندبال مازندران، برگزاری این مسابقات را با هدف پشتوانه سازی تیم های رده های سنی پایه واستعدادیابی دراین رشته ورزشی بیان کرد.

علی حسینی - آمل امروز

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.