فریبا آنهایی که برند استقلال را ساختند فراموش نشوند


تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: شنیده‌ها حکایت از این دارد بورس به بازیکنان فعلی استقلال تعلق بگیرد اما توقع داریم تمام آنهایی که باعث شد برند استقلال ساخته شود حق دارند سهم داشته باشند.


به گزارش ایرنا، «بهتاش فریبا» شامگاه شنبه در مراسم هم اندیشی که با موضوع خصوصی سازی باشگاه استقلال با حضور رییس سازمان خصوصی‌سازی، مدیرعامل شرکت فرابورس و پیشکسوتان باشگاه استقلال اظهار داشت: پیشکسوت‌های برای استقلال زحمت کشیده‌اند و درباره اینکه آنهایی که برای استقلال در سال‌های دور زحمت کشیده‌اند چه نقشی در خصوصی‌سازی دارند حرفی زده نشد.


وی افزود: شنیده‌ها حکایت از این دارد بورس به بازیکنان فعلی استقلال تعلق بگیرد اما توقع داریم تمام آنهایی که باعث شد برند استقلال ساخته شود حق دارند سهیم داشته باشند.


پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در قدیم ما بصورت رایگان بازی کردم و به این موضوع افتخار می‌کنیم اما باید گفته شود پیشکسوت‌ها در کجای این خصوصی‌سازی قرار گرفته‌اند.


فریبا تصریح کرد: همه اینها حق دارند که در ماجرای خصوی‌سازی نقش مهمی داشته باشند و بدانند که زحمات آنها نادیده گرفته نشده است. برخی از قدیمی‌های استقلال که من آنها را می‌شناسم دچار مشکل مالی هستند و حتی در پرداخت کرایه منزل خود دچار مشکل هستند.


جلسه صمیمانه هم‌اندیشی در خصوص واگذاری باشگاه استقلال با حضور دکتر مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال، دکتر قربان‌زاده رییس سازمان خصوصی سازی، جمعی از پیشکسوتان، معاونین و مشاورین مدیرعامل استقلال واهالی رسانه در هتل المپیک برگزار شد.