علی نجفی در آمل: اردیبهشت ۹۶ ما را به خرداد ۷۶ پیوند خواهد زد / دوباره برای ایران با ایرانیان، جریان عقلانیت و تدبیر را انتخاب می کنیم

0 793
اختصاصی آمل امروز / علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد مرکزی دکتر روحانی در شهرستان آمل در جمع پر شور هواداران بیان داشت:

روز جمعه حماسه بزرگی را خلق خواهیم کرد مانند تمام انتخابات های گذشته.

دولت تدبیر و امید علیرغم تمام ناجوانمردیها و کم لطفی هایی که در حقش انجام دادند، خدمات شایانی را برای مملکت انجام داد . مهمترین آن در حوزه دیپلماسی و روابط خارجی ایران بود.

وزیر امور خارجه مان با هدایت رییس دوبت و رهبری نظام اقدامات بزرگی را در مناسبات خارجی ایران رقم زدند .

در دوران معاصر کشوری نیست که قطعنامه تحریم گرفته باشد و بدون جنگ و خونریزی از ذیل فصل ۷ منشور ملل متحد رهایی یافته باشد .

فضای ایران هراسی در دولت روحانی کاهش یافت و دامنه دوستی ها در دنیا توسعه پیدا کرد . دایره منازعات کاهش یافت . پروژه امنیتی سازی ایران با همت دیپلماسی با شکست مواجه شد.

مبانی اقتدار ایران مردم و ارزشهای این مملکت است ، مردمی که حدود چهار دهه از گذشت انقلاب همچنان با شور در صحنه حضور دارند .

روز جمعه همه با مشارکت ۱+۱۱ با اقتدار یک بار دیگر ما مردم دولت روحانی را تکرار می کنیم .

اردیبهشت ۹۶ ما را به خرداد ۷۶ پیوند خواهد زد .

شما مردم در این کشور تصدیق خواهید کرد که ۹۶ درصد جریان اصلاحات است و جمعیت انبوه این مملکت که خواهان عزت و سربلندی این کشور است .

۴درصد آنهایی هستند که بعد از سه دور نتوانستند اعتماد مردم را جلب کنند . مردم ایران دیگر فریب شعارهای بی مبنا را نخواهند خورد . مردم ایران اعانه بگیر و صدقه بگیر نیستند .

دولت روحانی زمینه خلاقیت و خودکفایی و رشد و نمو مردم ایران را فراهم خواهد کرد.

ما با رای ندادن و انتخاب نکردن روحانی به عقب برنمیگردیم ، به عقب پرتاب خواهیم شد !

خردورزان و عاقلان باید در راس دولت باشند .

عرصه های بین المللی در حد خطابه خواندن نیست.

ما باید افتخار کنیم وزرای این دولت از بزرگان دنیا در عرصه فعالیت خودشان هستند .

نفت ایران که مزیت بزرگ اقتصاد ملی ماست را در تانکر می ریختیم در خلیج فارس به مال خر می فروحتیم و امثال بابک زنجانی را پرورش می دادیم تا پول نفت را برگردانند !!! این عزت و افتخار نبود. افتخار این است که سرمایه های ملی مان را در دنیا انتخاب کنیم .

در فراکسیون امید مجلس صراحتا از دولت روحانی خواستیم کابینه جوانتر البته با تخصص معرفی کند .

در مجموع ما فکر می کنیم ادامه ی این مسیر ادامه ی جریان عقلانیت و تدبیر به نفع کشور است .

جمعه انتخاب ما بین دو تفکر است : جریانی که به آزادی ، اعتدال ، خردورزی و تعامل سازنده با دنیا سلام می کند و جریانی که فضای اندیشه و آزادی و فضایی که مشارکت سیاسی مردم را نشانه می رود !

مردم ما به عقب برنمیگردند.

مرحوم آیت الله هاشمی که روحشان شاد چه زیبا گفتند : من الان با راحتی می توانم سر بر زمین بگذارم و از این دنیا رخت بربندم . چون ایشان با آن دوراندیشی و تدبیر و خردورزی خودشان دریافته بودند که مردم ایران بر نقطه ی عقلانیت ایستادند و تثبیت شدند و فریب شعارها و هیجانات کاذب را چه در حوزه ی داخلی و چه در صجنه ی بین المللی نخواهند خورد .

من امیدوارم با همت همه و فرمول ۱+۱۱ با مشارکت بسیار بالا حماسه خواهیم ساخت .

باید آرای ما بالا باشد تا بتوانیم مطالباتی که خواهان آن هستیم راحتتر محقق شوند.

دوباره برای ایران با ایرانیان،روحانی را با آرای بالا انتخاب می کنیم . به امید پیروزی 

 

ونوشه عزیزی - آمل امروز

 

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.