عباس اکبری دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و سوریه شد


تهران – ایرنا – معاون اول رییس جمهور در حکمی عباس اکبری را به عنوان مشاور خود و دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و سوریه منصوب کرد.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، محمد مخبر در حکم خود آورده است: جناب آقای عباس اکبری نظر به مراتب تعهد، شایستگی و توانمندی های جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور معاون اول رییس جمهور» و دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و سوریه منصوب می شوید.


مخبر افزود: لازم است با بهره گیری از مجموعه توانمندی های کشور در جهت رفع موانع و گسترش روابط اقتصادی دو کشور از جمله پیشبرد برونگرایی اقتصاد (توسعه صادرات غیرنفتی) مبتنی بر سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و اعتلای این روابط و پیگیری تحقق توافق ها و تفاهم های حاصله در کمیسیون عالی مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری سوریه با همکاری بخش های دولتی به ویژه طرف ایرانی کمیسیون مشترک اقتصاد و نیز بهره گیری از ظرفیت و توان بخش خصوصی به منظور مدیریت واحد و یکپارچه اقدام کند.


وی در این حکم تاکید کرد: امید است با اتکال به به الطاف خداوند متعال و با رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی گری»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانونمداری» دولت مردمی، در انجام مسوولیت محوله موفق و موید باشید.