شهادت آتش نشان فداکار تهرانی در میان دود و آتش

0 50

آمل امروز/سخنگوی سازمان آتش نشان گفت: یکی از آتش نشانان پایتخت هنگام نجات جان شهروندان گرفتار در میان دود و آتش حریق ساختمان مسکونی به شهادت رسید.

آتش نشان

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت ۱:۲۵ بامداد امروز آتش سوزی گسترده ساختمان مسکونی درغرب تهران به آتش نشانان اعلام شد.بلافاصله ماموران چهار ایستگاه به محل حادثه در بلوار لاله شرقی خیابان پژوهنده اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران مشخص شد حریق در طبقه زیر زمین یک ساختمان چهار طبقه رخ داده و آپارتمان ۷۰ متری در طبقه منفی یک در شعله های آتش می سوزد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه دود زیادی ساختمان را فراگرفته بوداظهار داشت: آتش نشانان با تجهیزات کامل وارد ساختمان شده و توانستند ۱۵ نفر از ساکنان را خارج کنند.

ملکی ادامه داد: پس از اینکه تمامی ساکنان ساختمان خارج شدند، آنها اعلام کردند پیرزن تنهایی در زیر زمین زندگی می کند و به احتمال زیاد در شعله های آتش گرفتار شده است.بلافاصله آتش نشانان به زیر زمین که دارای دود و حرارت زیادی بود رفتند،اما به یکباره یکی از آتش نشانان نقش زمین شد که بلافاصله توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد. همچنین در کف راهرو زیر زمین پیرزن ۸۹ ساله ای که دارای معلولیت جسمی بود بیهوش روی زمین پیدا شد. بلافاصله این فرد به خارج ساختمان منتقل شد اما مشخص شد جانش را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه متاسفانه ساعتی بعد از سوی کادر درمانی اعلام شد علی قانع آتش نشان ۳۶ ساله شجاع تهرانی که برای نجات جان شهروندان به میان دود و آتش رفته بود به علت شدت جراحات به شهادت رسیده است

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.