خداحافظی رضا شیخ پور از دبیری و عضویت شورای حزب کارگزاران سازندگی شهرستان آمل

0 87

به نام خداوند بخشنده و مهربان
شورای محترم حزب کارگزاران سازندگی شهرستان آمل
با سلام و تقدیم احترام

روز گذشته، سیلی خوردگان از ملت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، به منتخب شهروندان آزاده ی ایرانی بی احترامی کردند اما ما خوشحالیم رئیس جمهوری داریم که در مقابل تزویر می ایستد و از هتاکان، باکی ندارد. شجاعت، لازمه اصلی برای تلاش در مسیر دموکراتیزاسیون است و امروز منتخب ملت ایران، یک سیاستمدار شجاع است.
من هم بسیار خرسندم که در مقطع انتخابات سال ۱۳۹۶، با تمام توان در خدمت جبهه اصلاحات شهر پر آوازه ی آمل بوده ام. به خدای هستی سوگند می خورم در این مقطع حساس که ریاست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و عضویت در هیأت رئیسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان را بر عهده داشتم جز در راه شفاف سازی روند تصمیم سازی و طرد کردن تصمیم گیری های محفلی، گامی بر نداشته ام. همچنین تأکید میکنم که در ارتباط با مدیریت انتخاب لیست امیدِ کاندیداتوری انتخابات شورای شهر نیز سالم ترین عملکرد را داشته ام هر چند که برخی به دنبال سهمیه سازی های ناروا بوده اند ولی هر چه در توانم بود برای مقاومت خرج کرده ام؛ از کارگروه تعیین مصادیق کاندیداتوری اصلاح طلبان برای شورای شهر نیز سپاسگذارم که تا آخرین جلسه مصاحبه با کاندیداها، ملاحظات را کنار گذاشتند و در راه عقاید خود ایستادگی کردند. همچنین تأکید میکنم که برای ارزش گذاشتن به نقش بانوان در مدیریت شهری نیز تا توانستم تلاش کردم چرا که بر این عقیده ام اصلاح طلبان بدون فرصت دادن به دختران و زنان شهرمان برای سیاست ورزی، ره به جائی نخواهند برد. من در ارتباط با عملکردم در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، برای انتخابات شورای شهر، با تمام وجود افتخار میکنم که جز آزادگی، به چیز دیگری نیندیشیده ام؛ هر چند که عده ای پیروزی را صرفاً در کسب قدرت میبینند!

اما اینک که حزب کارگزاران سازندگی در شهرستان آمل به بالندگی رسیده است و نزد جبهه اصلاحات در شهر عزیزمان دارای عزت و احترام است، لازم میبینم برای تقویت منزلت و جایگاه این حزب در شهرستان، از خود بگذرم چرا که در زمان ریاست بنده به عنوان دبیر این حزب در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، واقعه تأسف آور فرمانداری آمل پیش آمد و مخالفان دولت، فرمانداری را تصرف کردند و اینجانب نیز نتواستم در قامت ریاست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، مدیریت مؤثری در مقابله با این اقدام زشت وزارت کشور اعمال نمایم.

از طرفی به شدت درگیر شبکه فساد در حوزه منابع طبیعی هستم و تمایل ندارم مواضع و اظهاراتم در رسانه ها، لطمه ای به اعتبار حزب متبوع در حمایت از دولت مستقر، وارد نماید.

بر اساس این دو دلیل مهم، یکی به دلیل عملکرد ناموفق خودم در جبهه اصلاحات پیرامون واقعه فرمانداری آمل و دیگری به جهت رعایت مصالح حزب، از دبیری و عضویت در شورای حزب کارگزاران سازندگی شهرستان آمل استعفا می دهم و مطمئن هستم در انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی، نام آمل نیز در پارلمان قانونگذاری ایران، به نام اصلاحات خواهد درخشید./

رضا شیخ پور
سوم تیر ۱۳۹۶ مصادف با اتفاقی غم انگیز (واگذاری ایران به معجزه هزاره سوم (!!) در انتخابات سال ۱۳۸۴)

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.