بازسازی خانه در شیراز


بازسازی خانه در شیراز

به گزارش روابط عمومی فروشگاه درگاه شیراز، تیرماه ۱۴۰۰، شیراز میزبان رونمایی از خدمات بازسازی خانه در شیراز، خدمت تازه این فروشگاه بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه خدمات بازسازی و تعمیرات ساختمان‌های قدیمی ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار و فراهم اوردن متخصصین معماری و اجرای دکوراسیون داخلی در شییراز توانسته این خدمات را ارائه کند. در بازسازی ساختمان‌های کلنگی در شیراز ، اولین گام در بازسازی یک ساختمان شناسایی عمر آن است. زیرا پروسه بازسازی یک بنا ارتباط مستقیمی با عمر آن دارد چرا که با افزایش قدمت ساختمان، نیاز به مقاوم سازی زیربنای آن بیش‌تر خواهد شد. بنابراین در ابتدا باید مقدار و انواع آسیب‌های وارده به ساختمان شناسایی شوند.

خانه‌ها و آپارتمان‌ها همانند هر چیز دیگری در این دنیا دارای یک عمر مفید بوده و با رسیدن به این عمر مفید نیاز به بازسازی و نوسازی خواهند داشت.

خدمات تعمیرات و بازسازی خانه در شیراز

به صورت کلی تعمیرات یک ساختمان شامل سه دسته کلی تعمیرات تاسیسات ساختمان از جمله سیستم آب و فاضلاب، سیستم برق کشی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، نوسازی و تغییرات معماری داخلی ساختمان و نوسازی و تغییرات معماری بیرونی بنای مورد نظر می‌شود. هر یک از این سه دسته نیازمند صرف زمان و هزینه می‌شود که برای برآورد آن‌ها بایستی از متخصصین در این زمینه مشورت گرفت. را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، خدمات بازسازی خانه در شیراز دارای مراحل مختلفی است که عبارت هستند از:

· بازدید از بنای مورد نظر و بررسی های فنی

· طراحی اولیه و اعلام به مشتری

· برآورد مصالح مورد نیاز از جمله آجر، سیمان، کاشی و سرامیک، سنگ نمای ساختمان، سیستم لوله کشی، سیستم برق رسانی و سیستم‌های تهویه مطبوع

· برآورد هزینه بازسازی

· زمان بندی مراحل اجرای کار

· شروع تخریب ساختمان

· آغاز فرآیند ساخت

· نظارت بر انجام پروژه

· اجرای تزئینات داخلی و خارجی طبق طرح

مهندس خانجانی مدیر فروشگاه درگاه شیراز(dargahsgp)، ارائه این خدمت را نتیجه سال ها تجربه در زمینه ساختمان و دکوراسیون داخلی در این مجموعه دانست و گفت: پس از فراهم امدن موقیعت مناسب برای جمع آوری متخصصین فن ساختمان و همچنین افراد خبره در بازسازی و گروه طراحی و معماری ، این فروشگاه اماده ارائه خدمات در شیراز به همشهریان می باشد.

وی همچنین اشاره کرد سایر عملیات بازسازی ساختمان مانند : نصب تجهیزات ایمنی مناسب برای عابرین پیاده در صورت تغییرات نمای بیرونی ساختمان اطمینان از قطعی گاز، آب و برق در سیستم تاسیساتی ساختمان تخریب دیوارهای اصلی و باربر با حضور متخصصین این امر همگی توسط این فروشگاه در پروژه های بازسازی و تعمیرات خانه های قدیمی در شیراز مورد استفاده قرار خواهد گرفت

از شما دعوت می کنیم برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید. ۰۹۱۷۴۳۳۱۷۳۳۰۹۱۷۰۸۰۶۶۱۵۰۷۱۳۲۲۶۲۶۷۰