احمد ناطق نوری در آمل:یکی از نامزدها حتی اگر انتخاب هم بشود از کشور نمی تواند خارج شود

0 110
اختصاصی آمل امروز/ احمد ناطق نوری نماینده ی چهار دوره مجلس شورای اسلامی مردم نور در ستاد مرکزی روحانی در جمع مشتاق مردم بیان داشت:

اینجا همه حامی روحانی اند؟ اینکه همه روحانی هستند قطعا به سمت بهشت خواهید رفت !

هر کی دلش می خواهد آقای روحانی موفق شود تشویق کند (تشویق بسیار زیاد حضار )

آقای روحانی یکی از شخصیت هایی است که درخارج از کشور بسیار اطلاعات کافی دارد زمانی هم که رییس دولت شد اول کاری که کرد با همسایگان صحبت کرد و دوستی را برقرار نمود .  ایشان دو دوره نماینده ی مجلس و در مجموعه ی هییت رییسه بودند با سابقه ی بسیار خوب . که بعد آن هم انصافا قدم های بسیار روشنی برداشتند اما خاموش . الان در همه ی آسیای میانه استعلام کنید ایشان را به واضح می شناسند و این آدم میتواند بِینی و بِین الله این کاروان را به مقصد مقصودش هدایت کند. آقای روحانی بسیار منطقی است .

اخوی مان را از جانمان هم بیشتر دوست داریم، ایشان یک نصیحتی کرد به یکی از افراد  گفت اگر هم انتخاب شوی از ایران نمیتوانی خارج شوی! دلیلش هم این است که ایشان یک پرونده ای در بیرون از اینجا دارد... همین !!  

بعد از انقلاب هیچ شخصی به اندازه ی من در مجلس نبود ، ۷ دوره مجلس بودم . اما ما را بیرون کردند به بهانه ی سن بالا ! مردم منطقه ی من اگر تا ثریا هم می رفتم به من رای می دادند .

من امشب آمدم به شما خدا قوت بگویم . امیدوارم موفق باشین . هر جا مردم از صمیم قلبشان با هم باشند خداوند برکت را بر آنها نازل می کند .

 

 ونوشه عزیزی – آمل امروز

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.